Hakkımızda

Kliniğimiz Ağırbaş ailesi tarafından 1999 yılında İzmir’in ilk 7 gün 24 saat hizmet veren diş polikliniği olarak Bornova’da kurulmuştur. Çalışma disiplini ve hastalara verilen etik hizmet anlayışı ile kısa süre içerisinde 2002 yılında Çiğli diş kliniğimiz faaliyete geçirilmiştir. 2006 yılında ise yine İzmir’de bir ilk olarak faaliyete geçirilen ve günümüzde de halen 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren Özel İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, kurulduğu ilk günden bugüne, İzmir’de diş hekimliğinde öncü olan Ağırbaş ailesi tarafından yönetilmektedir.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana kliniklerimiz, sahip olduğu mesleki tecrübe ışığında hastalarına profesyonel hizmet anlayışını sürdürmektedir. Gücünü geçmişteki birikimlerden alan, vizyonu ise her daim geleceğe yönelik olan kurumumuz diş hekimliği alanında öncü adımlar atmaya devam etmektedir.

Özel Dent Leon ağız ve diş sağlığı poliklinikleri, BORNOVA DİŞ KLİNİĞİ , ÇİĞLİ DİŞ KLİNİĞİ ve GÜZELBAHÇE DİŞ KLİNİKLERİ bünyesinde gülüş tasarımı, implant cerrahisi, gömülü 20 yaş cerrahisi, kist ve tümör cerrahisi, ileri düzey greftleme cerrahisi, ortodontik tedavi, invisalign(şeffaf plak) tedavisi, estetik dolgu, kanal tedavisi, protetik diş tedavisi, diş eti ve hastalıkları tedavisi yapılmaktadır. 2022 yılı içerisinde mavişehir' de yeni bir kliniğimiz daha hizmete girecektir.

HEMEN ARA
WHATSAPP